esmaspäev, 30. juuni 2014

ELO 27.06-29.06

ELO on olnud parim laagrisarnane üritus üldse, ei viitsi siin maani kiita seda aga see oleks seda väärt.
Tegevust oli seal väga palju, enamus ajast võtsid ära erinevad blokid, kus kordati vajalikku. Pildilt on vist näha, mis ELOl enamjaolt toimus.


Elo kava


Siin on näha, et tegelikult räägiti lihtsatest asjadest kuidas oma vahetusaastat lihtsamaks teha. Kuigi räägitu oli suhteliselt elementaarne, siis oli ikkagi hea kõik uuesti üle kuulata ja mõelda. Samas sai kuulata võp-ide lugusi kus neid teadmisi rakendades oli kõik palju lihtsam või oleks olnud lihtsam.
Kõige lahedam oli muidugi kodugrupp, seal oli info just rohkem sinu vahetusmaa jaoks ja seda andsid ka võpid kes on sinu regioonis käinud.
Ma sain Ecuadori kohta teada igast pulli, mis võib ette tulla või mis on tavaline seal. Küll need asjad siin blogis tulevikus vahetusaasta jooksul ette tulevad.

Muidugi oli meelelahutusprogramm kõige lahedam. Põhimõtteliselt oli meelelahutuse eesmärk ka meid vabamaks muuta ja mitte karta enda marki maha teha ega muretseda, et "oh mis nüüd küll keegi mõtleb". Teisel päeva meelelahutusprogrammis oli minujaoks ELO tordile kirss. Meil oli nö YFU TV, mis jäljendas erinevaid saateid ja meie grupp sai Kuldvillaku. Meile anti ka mingid kindlad laused, mis peaksid kõlama ka näidendi ajal ja nii see etenduse tegemine hakkas edenema.


Bimbo Renar
Mingi hetk arutelu keskel mõtlesime, et meil peaks ka bimbo olema üks kuldvillakus osaleja. Kuna tüdrukud ei tahtnud olla, siis panin mina kleidi selga ja topi peale ning tegin ise asja ära. Bimbo sai nime "Renar" ühe võp-i järgi (Võp ise oli lahe kutt, sai naljast aru, ei hakkanud bitchima). Meie näidend olid kolme parima seas ja meie grupp mängisid kõik väga hästi oma osad välja ja pulli sai. Peaks ka mainima, et kõik näidendid olid väga head ja nalja sai kõigis.

Nagu ikka, küsimused on alati oodatud!


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar